środa, 8 lutego, 2023

Udany weekend siatkarzy MKS „MOSiR” Jasło w kategorii kadetów i juniorów

0
Udany weekend siatkarzy MKS „MOSiR” Jasło w kategorii kadetów i juniorów
Udostępnij:

W sobotę swój kolejny mecz rozegrali kadeci. Ich przeciwnikiem był zespół AKS Rzeszów II. Jaślanie rozpoczęli bardzo ostro i na półmetku wygrywali 14:7. Do końca seta nie lekceważyli przeciwnika i ostatecznie wygrali seta do 17. W pozostałych dwóch setach jeszcze bardziej podkręcili tempo i wręcz zdemolowali rzeszowian w obu do 12. Aktualnie drużyna zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

 kadeci 1 kadeci 2

Zespół Bartosza Kilara wystąpił w składzie: J. Byczek, M. Samborski, J. Dziwak, M. Kozioł, J. Kozłowski, P. Musiał, B.Wojnarowicz, M.Nycz, S. Gajewski, H. Błażejowski, B. Ochoński.

W niedzielę juniorzy podejmowali bardzo mocny zespół z Ropczyc. Mecz dostarczył wiele emocji, jako, że był bardzo wyrównany i przez cały czas na tablicy widniał wynik remisowy, bądź z jednopunktową przewagą raz gości, raz gospodarzy. Piłkę setową wywalczyli jaślanie wygrywając na przewagi 28:26. Zupełnie podobny przebieg miał drugi set. Dopiero w końcówce zespół jasielski popisał się udanymi atakami kończąc seta w stosunku 25:21. Kiedy wydawało się, że łatwo pokonają drużynę KS Błękitni Ropczyce, trzeci set miał zupełnie inne oblicze, w którym jaślanie nie mieli zupełnie kontroli nad wydarzeniami na boisku i doznali porażki do 16. W czwartym secie gra wróciła do poziomu dwóch pierwszych setów, i po wyrównanej walce drużyna MKS „MOSiR” Jasło wygrała seta do 23 i cały mecz 3:1.

juniorzy 2

Zespół juniorów pod wodzą trenera Bartosza Kilara wystąpił w składzie: P. Frączek, B. Wojnarowicz, D. Mastaj, J. Kozłowski, . Zając, P. Bara, A. Aleksander, W. Ulaszek, K. Tomasik, M. Kiełtyka, H. Błażejowski, T. Nowak.

Tadeusz Baniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj