poniedziałek, 30 stycznia, 2023

VIII Memoriał im. Jerzego Janusza

0
VIII Memoriał im. Jerzego Janusza
Udostępnij:

W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza na hali MOSiR w Jaśle rozegrany został w sobotę, 23 wrzesnia br., towarzyski pojedynek dwóch zespołów Ligi Siatkówki Kobiet, które przygotowują się do tegorocznego sezonu 2017/2018 w Lidze.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna okazała się lepsza od Trelfla Proximy Kraków wygrywając to spotkanie 3:1 w setach (21:25,25:19,25:22,25:23).

Mecz stał na bardzo dobrym siatkarskim poziomie, z czego przybyła publiczność do Hali MOSiR w Jaśle mogła być zadowolona.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Małgorzata Śmieszek, Maja Savic, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, DanicaRadenkowic, Małgorzata Lis, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, MaryiaKarakasheva.

Trener: Bogdan Serwiński

Trefl Proxima Kraków: Paulina Słonecka, Jowita Jaroszewicz, Kinga Wysokińska, Sara Clement, Agnieszka Wożniak, Adrianna Budzoń, Aleksandra Szymańska, Daria Paszek, Justyna Łukasik, Ewelina Brzeźińska, Klaudia Kulig, Kinga Hatala, Martyna Łukasik, Katarzyna Tkaczyk.

Trener: Alessandro Chiappini

Mecz sędziowali: Grzegorz Janusz i Mariusz Gadzina

W godzinach dopołudniowych został również rozegrany w ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

Udział w turnieju wzięły trzy ekipy: Volleyball Prešov SNV, Niepozorne Sanok, oraz Czarne Jasło. Turniej zakończył się zwycięstwem zawodniczek z Sanoka, które wygrały swoje pojedynki .

Sponsorami VIII Memoriału im. Jerzego Janusza był Urząd Miasta Jasła, UKS „MOSiR” Jasło, MOSiR Jasło.

Żałować należy, że na meczu najwyższej polskiej Ligii Kobiet nie zjawił się na hali MOSiR przedstawiciel ŻADNEGO jasielskiego portalu. Widocznie relacja z meczu, ewentualne wywiady, czy relacja zdjęciowa nie zainteresowała by czytelników tych portali. Dodać należy, że informacja o tej imprezie dotarła do wszystkich portali 7 dni wcześniej.

UKS MOSiR Jasło

{gallery}galerie/17_rok/memorial{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj