poniedziałek, 6 lutego, 2023

Fotografia portretowa Natalii Dubiel

0
Fotografia portretowa Natalii Dubiel
Udostępnij:

Niedawno pisaliśmy o niesamowitej pasji do fotografowania Bartosza Dubiela, jaślanina, który jest członkiem  Związku Polskich Fotografów Przyrody – Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego. Młody fotograf ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w licznych konkursach, a w roku ubiegłym otrzymał nawet tytuł Fotografa Roku 2013 Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Roztoczańsko – Podkarpackiego za pracę pod tytułem “Zimo-jesień” .Więcej na: Bartosz Dubiel: „Fotografia przyrodnicza jest niewątpliwie częścią mojego życia”. Fotografia, jak sam twierdził, jest niewątpliwe częścią jego życia. Jak się okazało, nie tylko jego. Pasją do fotografowania zaraziła się również jego siostra Natalia. Początkowo próbowała swoich sił w fotografii przyrodniczej, wzorując się na swoim bracie, ale z czasem zdała sobie sprawę, że w fotografii portretowej czuje się znacznie lepiej. A to widać „gołym” okiem. Wystarczy spojrzeć na fotografie, by zauważyć zawarte w nich emocje młodej fotografki z Jasła.

Więcej na: „Fotografia to moja pasja, dzięki której mogę wyrażać emocje, odkrywając tym samym siebie” – w obiektywie Natalii Dubiel.

Poniżej prezentujemy prace Natalii Dubiel. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie młodej fotografki: http://natalkova.blogspot.com/ oraz na facebook: https://www.facebook.com/nataliadubielfotografia?fref=ts.

Zapraszamy do oglądania!

51012dodatkowe 1dodatkowe 1dodatkowe 2dodatkowe 3dodatkowe 4dodatkowe 5dodatkowe 6dodatkowe 7dodatkowe 8magdaUntitled-2Untitled-4

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj