sobota, 25 marca, 2023

24 Finał WOŚP w Jaśle

0
24 Finał WOŚP w Jaśle
Udostępnij:

Już w najbliższą niedzielę, to jest 10 stycznia 2016 r. odbędzie się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku czeka nas w Jaśle sporo atrakcji.

 

baner

Około godziny 13:45 po raz pierwszy zawita do Jasła na dworzec PKP specjalny Pociąg Papieski, który w tym dniu kursuje na trasie Kraków Główny – Jasło – Biecz – Gorlice – Kraków. Aby z nami pojechać wystarczy przyjść na nasz pociąg na dowolnej stacji zatrzymania, wsiąść wrzucić datek do puszki WOŚP w pociągu i cieszyć się podróżą i widokami Małopolski i Podkarpacia. Ustalone zostały minimalne kwoty, za konkretne relacje, zbliżone do podstawowej taryfy REGIO Przewozów Regionalnych (Patronat Honorowy: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego).

Rozklad-PKP

O godzinie 15:30 na Jasielskim rynku Rozpoczną się pokazy, koncerty, licytacje. Do wylicytowania będą pamiątkowe monety wybite z okazji 650- lecia miasta Jasła – przekazane przez UM w Jaśle, również karnet na siłownię LadyGym, 3 bony o wartości 200 zł do zrealizowania w Restauracji Afrodyta, przekazane przez właściciela oraz przedmioty przyznane nam przez Fundację WOŚP – zegar ścienny, koszulki. Tradycyjnie o godzinie 20:00 wystartuje Światełko do nieba, a zaraz po nim wystąpi gwiazda wieczoru zespół Golden Life.

Plakat-2016

Sponsorem generalnym wydarzenia jest: Grupa LOTOS.

JS Consensus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj