czwartek, 1 grudnia, 2022

Afera potrzebuje naszych głosów

0
Afera potrzebuje naszych głosów
Udostępnij:

Mimo udanego występu zespół Afera Blues Group nie przeszedł na razie do finału Must Be The Music. To jednak nie koniec, mają szanse na „dziką kartę”. Potrzebują jednak naszych głosów.

Wczoraj w pierwszym półfinałowym odcinku siódmej edycji Must Be The Music wystąpił zespół Afera Blues Grup z Jasła. Występ nie podbił jednak serc jurorów: 3 razy NIE, 1 x TAK.

Tak dla zespołu powiedziała Kora. – Panowie sobie doskonale radzą, wprowadzają super energię, jest wiosna, wspaniale. Lubię was słuchać – skomentowała występ jasielskich muzyków.

Panowie jesteście wspaniali, ale dla mnie to trochę za mało. Osiągnęliście poziom półfinału i myślę, że to wszystko przysporzy wam sporego sukcesu i będziecie mieli naprawdę duża radość z prezentowani swojej muzyki przed całym krajem na rozmaitych imprezach. Ale na finał dla mnie to jest za mało – ocenił Piotr Rogucki.

Należałoby wam dać TAK, ale ponieważ ten program ma wyłonić postacie, które mają zrobić rewolucję w muzyce, dlatego tylko dałam Nie. Jesteście fantastyczni i z chęcią bym was jeszcze posłuchała, ale na tym etapie wymaga się od artystów czego więcej – powiedziała Ela Zapendowska.

– Poprzeczka poszła w górę, w tej chwili poszukujemy czynnika twórczego od zespołów. Skutecznie odgrywacie pewną stylistykę. Od A do Z, bardzo dobrze, rzetelnie, ale gdzie jest czynnik twórczy? Gdzie jest ten element, który nas zaskoczy? Pop prostu go nie było. A jesteście bardzo przyjemnym zespołem, ale my szukamy kogoś, kto ożywi naszą szarawą rzeczywistość muzyczną – mówił Adam Sztaba.

Decyzja jury nie przesądza jednak o skreśleniu Afery z występów w finale MBTM. Szansą jest tzw. „dzika karta” przyznawana wykonawcom przez telewidzów i fanów. Wystarczy wysyłać sms o treści 1 na numer 7370 (koszt 3,69 zł z Vatem)

GŁOSUJEMY NA ZESPÓŁ AFERA BLUES GROUP 10 GŁOSÓW DZIENNIE!!! DO CZWARTKU DO GODZ. 12:30

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj