sobota, 18 maja, 2024

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy”

0
Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy”
Udostępnij:

Film „Akcja Pensjonat” wyprodukowany przez Telewizję Obiektyw okazał się najlepszą produkcją  w kategorii „Moja Mała Ojczyzna – jestem stąd” podczas  XIV Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

Podczas gali finałowej, która odbyła się 23 maja w Sopocie, nagrodę z rąk przewodniczącego  Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji odebrał prezes TV Obiektyw Bogdan Miszczak. – Bardzo się cieszę , że nasza produkcja została doceniona.  To duże wyróżnienie dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Cieszę się, że tym filmem udało nam się pokazać jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Jasła  – podkreślił Bogdan Miszczak. 

Fundatorem nagród w kategorii „Moja Mała Ojczyzna” jest przewodniczący KRRiT.

To kolejne zwycięstwo TV Obiektyw w konkursie. W 2016 roku TV Obiektyw zdobyła I miejsce i statuetkę Kryształowy Ekran za film „Czas leśnych kurierów”. Rok wcześniej, nagrodę otrzymał film „Rzeczpospolita Iwonicka – warto wiedzieć, trzeba zobaczyć”. Dodatkowym wyróżnieniem dla autorów filmu był udział w targach telewizyjnych „Reed MIDEM” Cannes.

TV Obiektyw

{gallery}galerie/17_rok/pensjonat_obiektyw{/gallery}