poniedziałek, 20 maja, 2024

Antoniada

0
Antoniada
Udostępnij:

13 czerwca wszystkie placówki oświaty pozaszkolnej w Polsce obchodzą swoje święto, nazwane ANTONIADĄ na cześć dra Antoniego Weyssenhoffa (pomysłodawcy i założyciela Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego oraz Towarzystwa Inicjatyw Wychowawczych).

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle korzystając z gościnności organizatorów 3. Antoniańskiego Daru Serca swoje święto zorganizował przy Kościele Franciszkanów w Jaśle 11 czerwca 2015 r. W programie Antoniady znalazły się występy wychowanków MDK w Jaśle – tańczyły grupy baletowe i tańca nowoczesnego, zespół wokalno-taneczny ISKIERKI, śpiewali młodzi wokaliści: Patrycja Woźniak i Michał Witusik. Występy przygotowały nauczycielki MDK: Małgorzata Czeluśniak, Małgorzata Forystek, Monika Kubas-Gozdecka, Anna Gomulec oraz Adriana Czyrnia.

Święto to jest wspaniałą okazją do podsumowania pracy MDK-u w ostatnim roku szkolnym i uhonorowania najlepszych wychowanków wyróżniających się wybitnymi osiągnięciami, wzorową frekwencją oraz wkładem pracy w działalność sekcji. Podziękowania i dyplomy wręczały wyróżnionym dzieciom i młodzieży dyrektor Grażyna Leńczuk , wicedyrektor Małgorzata Piotrowska oraz przewodnicząca Rady Rodziców MDK Ewa Momot. Dyrekcja dziękowała również partnerom, sponsorom i darczyńcom, którzy stale wspierają działalność placówki.

Dziękując za ubiegły rok wspólnej pracy życzymy dzieciom, młodzieży oraz przyjaciołom MDK udanego wakacyjnego wypoczynku i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowy rok szkolny!

MDK

{gallery}galerie/2015_rok/antoniada{/gallery}