niedziela, 5 lutego, 2023

Dzielnicowi brali udział w akcji czytelniczej

0
Dzielnicowi brali udział w akcji czytelniczej
Udostępnij:

W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, jasielscy dzielnicowi aktywnie włączają się w realizację różnych inicjatyw propagując właściwe postawy i zasady bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. W kwietniu przeprowadzili kilka takich spotkań. Jedno z nich realizowali we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Pedagogiczną-filia w Jaśle.

Dzielnicowi z jasielskiej komendy we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Pedagogiczną filia w Jaśle, wzięli udział w akcji czytelniczej poświęconej bezpieczeństwu dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie to miało na celu rozwijanie wśród uczniów poczucia odpowiedzialności za siebie jak również radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Po zakończonej akcji czytelniczej dzielnicowi przeprowadzili rozmowy profilaktyczne z dziećmi na temat bezpieczeństwa. Podczas pogadanki zwrócili uwagę na zagrożenia z jakimi mogą się spotkać młodzi uczestnicy ruchu drogowego. Była to też okazja by przypomnieć podstawowe numery alarmowe do służb ratunkowych. Policjanci omówili również zasady bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania.

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj