poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa życzy pięknych Świąt!

0
Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa życzy pięknych Świąt!
Udostępnij:

Jest taki dzień – jedyny, najpiękniejszy w roku, na który każdy z nas czeka. Wyjątkowy wieczór, gdy wszyscy gromadzą się przy wspólnym stole, łamią opłatek, składają życzenia … 

To szczególny czas pełen betlejemskiego ciepła i wzajemnej życzliwości. Magia tych najpiękniejszych Świąt w roku sprawia, że gasną spory i waśnie. To czas miłości, zrozumienia i bliskości.

W oczekiwaniu na te wyjątkowe chwile, Rada Nadzorcza, Zarząd i wszyscy pracownicy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, życzą Państwu, by ta magia Świąt Bożego Narodzenia zagościła w każdym z Was i została, jak najdłużej. 

Niech będzie to czas zadumy, wewnętrznego spokoju i rodzinnego ciepła, spędzony w gronie bliskich osób, rozświetlony miłością, radością i blaskiem nadziei oraz dający wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Niech w Waszych domach zagości ten wyjątkowy pachnący choinką nastrój pełen wzajemnej życzliwość i zrozumienia.

Zaś w nadchodzącym Nowym Roku życzymy Państwu samych pięknych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń i osiągnięcia wszystkich zamierzeń.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

artykuł sponsorowany