poniedziałek, 22 lipca, 2024

Kierowca nissana zginął w wypadku

0
Kierowca nissana zginął w wypadku
Udostępnij:

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach, w powiecie jasielskim. W wyniku zdarzenia zginął kierowca nissana. Droga jest zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.

Do wypadku doszło przed godz. 6. Ze wstępnych informacji wynika, że 45-letni mieszkaniec gminy Brzostek, kierujący samochodem osobowym marki Nissan Almera, jechał od strony Jasła w kierunku Kołaczyc. W pewnym momencie zjechał do osi jezdni i obtarł się o jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarowym renault.

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznał kierowca nissana. Pomimo akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi, nie doznali obrażeń.

Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

W miejscu zdarzenia droga krajowa nr 73 jest całkowicie zablokowana. Zorganizowane są objazdy przez miejscowości Klecie-Frysztak-Lubla-Warzyce-Jasło. Utrudnienia na drodze potrwają do około godz. 10:30.

KPP w Jaśle