niedziela, 16 czerwca, 2024

Kolejna metamorfoza z cyklu „Z nami bądź piękna w każdym wieku”

0
Kolejna metamorfoza z cyklu „Z nami bądź piękna w każdym wieku”
Udostępnij:

„Z nami bądź piękna w każdym wieku” – to hasło niezmiennie towarzyszy nam podczas realizacji kolejnego cyklu projektu Metamorfoza Wizerunku, który odbył się po raz drugi w Jaśle w Studio Enzo i w Lady Gym. Naszą kolejną kandydatką jest 39-letnia Pani Monika.
Pani Monika jest klientką Klubu LADY GYM , Siłownii i Klubu Fitness TYLKO dla Kobiet w Jaśle. Pani Monika uparcie dąży do celu w swym treningu, nie zwalnia tempa i ma już na swym koncie znaczące rezultaty! Łącznie, od początku swojej ciężkiej pracy nad swym wyglądem zgubiła prawie 10 zbędnych kilogramów. Nowa sylwetka wymaga nowej oprawy, dlatego postanowiliśmy podjąć z nią współpracę.

I tak nasz II cykl rozpoczął wywiad ze stylistką wizerunku Magdaleną Sajdak. Wygląd Pani Moniki został profesjonalnie poddany analizie kolorystycznej i analizie typu sylwetki. Następnym krokiem współpracy ze stylistką było odwiedzenie butiku Pretty Woman i przymierzanie dużej ilości ubrań, torebek i biżuterii. Bonusem tego spotkania była pomoc w zakupie bielizny i bluzki. Po tym spotkaniu stylistka opracowała całościową stylizację, łącznie z kształtem i kolorem fryzury oraz makijażem i manicure.

Następnie odbyły się profesjonalne konsultacje fryzjerskie i kosmetyczne, które potwierdziły wybraną stylizację osoby Pani Moniki. I tak fryzura z cienkich, prostych włosów z długości do ramion została skrócona do krótkich na długość około 10 cm. Kolor z kasztanowego ze złotymi pasemkami został zmieniony na rudo-brązowy, w odcieniu ciepłym. Makijaż miał za zadanie podkreślić i wydobyć głębię spojrzenia Pani Moniki. Udało się to uzyskać poprzez kontrast, czyli do wyeksponowania zielonych oczu został użyty fioletowy cień, z szafirową kreską. Usta pozostały naturalnie podkreślone pomadką w delikatnym różu.

Paznokcie pomalowane jasno-granatowym lakierem hybrydowym dodały klasy i elegancji stylizacji, a ozdoba czarnych kropek na białym tle na palcu serdecznym dodała stonowanej ekstrawagancji i nawiązana została do torebki we wciąż modną pepitkę.

Stylizacja Pani Moniki jest klasyczna, elegancka i okazjonalna. Na tą stylizacje składa się czarna, klasyczna, taliowana marynarka, czarne czółenka, torebka w pepitkę i śliczna, prosta sukienka w kolorze soczystej zieleni, która doskonale podkreśla urodę i opaleniznę Moniki.

Zakończeniem naszej pracy nad II cyklem Metamorfozy Wizerunku była sesja zdjęciowa w plenerze, przy zabytkowym pałacu Sroczyńskich w Jaśle. Wykonana została przez fantastycznego fotografa Dawida Dyląga, który uwiecznił wielką i efektowną zmianę wizerunku Pani Moniki.

metamorfoza 2 - 2

Nad metamorfozą Pani Moniki sumiennie pracowały następujące firmy:

Studio Mody Ślubnej Magdalena Sajdak -stylistka wizerunku

Studio Enzo Karolina Michałowska -fryzjerka, kosmetyczki – Justyna Sokołowska (paznokcie) – Agata Walowska (makijaż)

Lady Gym – trenerzy fitness

Pretty Woman – garderoba i dodatki

Dawid Dyląg – fotograf

Istnieje możliwość zapisu na Metamorfozę Wizerunku.

Chętne Panie prosimy o kontakt:

Studio Mody Ślubnej 513 086 134

Studio Enzo 791 711 518

Dawid Dyląg 730 300 240

artykuł sponsorowany