środa, 19 czerwca, 2024

Metamorfoza pani Renaty

0
Metamorfoza pani Renaty
Udostępnij:

Z nami bądź piękna w każdym wieku! Pod tym hasłem rozpoczął się jeden z trzech cykli projektu Metamorfoza Wizerunku.

Wspólna idea promowania kobiecego piękna stworzyła okazję do zorganizowania, po raz pierwszy w naszym mieście, wspólnego przedsięwzięcia Metamorfozę Wizerunku. Uczestniczyło w nim pięć jasielskich firm: Studio Mody Ślubnej Magdalena Sajdak, Studio Enzo, Lady Gym, fotograf Dawid Dyląg i butik Pretty Woman.

Metamorfoza wizerunku wzbudziła spore zainteresowanie. Pośród zgłoszonych Pań, wybraliśmy trzy odpowiednie kandydatki, które przejdą całkowitą zmianę wizerunku.

Pierwszy cykl odbył się w Dzień Matki, w Studio Enzo został podzielony na kilka etapów.

Etap pierwszy polegał na spotkaniu Pani Renaty – pierwszej z naszych kandydatek – ze stylistką wizerunku, Magdaleną Sajdak. Na tym spotkaniu kandydatka została poddana analizie kolorystycznej i ocenie typu sylwetki. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu została dobrana odpowiednia stylizacja w Butiku Pretty Woman. Dodatkowym bonusem była pomoc w zakupie okularów u optyka.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów rozpoczęliśmy przygotowania do właściwej zmiany wizerunku Pani Renaty.

Etap drugi odbył się w Studio Enzo. Pani Renata odbyła profesjonalne konsultacje z fryzjerką i kosmetyczką. Ustaliliśmy jej kształt fryzury, kolor włosów i kolory w makijażu.

Szczyt głowy został pojaśniony refleksami na 3% oxydancie, w tym samy czasie została nałożona farba firmy Artego natura 7/0 i 6/0 oraz odcień właściwy 7/01 i 6/01 na oxydancie 6% natomiast na końce nałożony został sam 7/01. Następnie na umyte mokre włosy nałożono toner w tej samej tonacji 6/01 oraz 5/01. Kolor włosów z miedzianozłotego został zmieniony na ciemny, chłodny brąz.

W przypadku makijażu najpierw na oczyszczoną skórę twarzy została nałożona baza wygładzająca, a następnie na niedoskonałości skóry matujący korektor firmy Kryolan. Podkład matujący firmy Karaja o odcieniu 40, następnie puder sypki MaxFactor o odcieniu 05. Do modelowania twarzy został użyty bronzer oraz tusz firmy Sleek. Na powiece po nałożeniu bazy Artdeco wycieniowane zostały dwa cienie do powiek w odcieniu jasnego beżu i różu firmy Sephora. Całości dopełniono czarną kredką eyelinerem firmy Astor. Do rzęs użyto tuszu wydłużającego firmy Maybelline. Całość utrwalona została fixerem firmy Kryolan.Usta pokryte zostały szminką firmy Sephora w ocieniu fuksji.

Po najbardziej czasochłonnym etapie przyszedł czas na profesjonalną sesję zdjęciową, która odbyła się w Lady Gym, siłowni dla kobiet. Pani Renata została ubrana w przygotowaną wcześniej stylizacje casual w kolorach białym (spodnie z modnymi rozcięciami na kolanach) i szarym (koszula zakrywająca linię bioder i płaszcz z miękkiego, przytulnego materiału), która odjęła jej lat, dodała blasku i nadała lekkości. Dodatki do stroju to buty w kolorze granatowo-szafirowym i kopertówka w kolorze fuksji. Na szyi został zawieszony krótki, błyszczący naszyjnik w kolorze srebra. I oczywiście piękne, dobrze dopasowane okulary, w czarnych oprawkach z białymi zygzakami. Sesja zdjęciowa wykonana przez Dawida Dyląga zakończyła ostatni etap projektu Metamorfoza Wizerunku.

Metamorfoza Renata 2

 

Młody, aktywny oraz pełen zapału zespół dzięki swojej pasji i uwielbienia dla Piękna stworzył dla Pani Renaty nowy wizerunek z okazji Dnia Matki.

Metamorfoza Renata 3

Artykuł sponsorowany