poniedziałek, 4 marca, 2024

Michał Burbelka wyróżniony w Eskulapie 2014

0
Michał Burbelka wyróżniony w Eskulapie 2014
Udostępnij:

Szpital Specjalistyczny w Jaśle został uhonorowany w plebiscycie „Eskulap 2014” województwa podkarpackiego. Dyrektor placówki lek. med. Michał Burbelka odebrał dyplom uznania w kategorii „Placówka medyczna” za systematyczne dostosowywanie oferty udzielanych świadczeń do potrzeb lokalnej społeczności.
Ideą konkursu jest promowanie jak największego grona lekarzy z województwa podkarpackiego poprzez wybór lekarza rodzinnego, lekarza specjalisty oraz lekarza stomatologa, praktykujących na terenie województwa, którzy cieszą się największym autorytetem wśród pacjentów.

W plebiscycie „Eskulap 2014” woj. podkarpackiego pacjenci oddali 9144 głosów na 1128 lekarzy, którzy, według nich, zasługują na wyróżnienie i uhonorowanie. Nagrody przyznane przez Kapitułę Plebiscytu odebrało 9 wyróżnionych przez pacjentów lekarzy i czterech menadżerów placówek medycznych.

Wśród nich dyplom uznania w kategorii placówka medyczna „Za systematyczne dostosowywanie oferty udzielanych świadczeń do potrzeb lokalnej społeczności” otrzymał Szpital Specjalistyczny w Jaśle przy ul. Lwowska 22, dyrektor Michał Burbelka.

eskulap laureaci

ew