sobota, 13 sierpnia, 2022

Michał Szpak wygrał Złoty Samowar!

0
Michał Szpak wygrał Złoty Samowar!
Udostępnij:

„Złoty Samowar” oraz 50 tys. zł to nagroda, jaką otrzymał podczas Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, jaślanin Michał Szpak. Był bezkonkurencyjny!

Organizowany w Zielonej Górze Festiwal Piosenki Rosyjskiej odbył się w sobotę. Gwiazdą wieczoru bezsprzecznie był Michał Szpak. Wokalista, jak zwykle zaprezentował się w swoim, bardzo oryginalnym stroju: w czerwonych, skórzanych spodniach i czarnej, delikatnie prześwitującej koszuli. Miał proste, rozpuszczone włosy, pomalowane na czarno paznokcie i podkreślone czarną kredką oczy. I oczywiście buty na wysokich koturnach. Wykonał utwór „Oczy czarne” z repertuaru Violetty Villas i zdobył główną nagrodę: Złoty Samowar oraz 50 tys. zł nagrody.

Festiwal w Zielonej Górze odbywa się w miejscu, gdzie idea organizowania festiwali ma kilkudziesięcioletnią tradycję. Popularny w czasach PRL Festiwal Piosenki Radzieckiej i jego główna nagroda Samowary – stały się przepustką do kariery m. in. dla Urszuli, Małgorzaty Ostrowskiej, Michała Bajora czy Izabeli Trojanowskiej. W tym roku na scenie pojawili się oprócz Michała Szpaka: Janusz Radek, Kreuzberg, Mezo, Ruzica, Vika&Marek Kościkiewicz, Golden Life i Natalia Szroeder.

Występ Michała Szpaka dostępny dzięki tvp.pl

ew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj