wtorek, 18 czerwca, 2024

Ogólnopolski Dzień Seniora w jasielskim UTW

0
Ogólnopolski Dzień Seniora w jasielskim UTW
Udostępnij:

Emerytura, starszy wiek, przychodzą zawsze nie w porę. Nie czekamy na starość, ale ONA przyjdzie na pewno! Chcemy wierzyć, że „będzie pogodna i złotojesienna”. Od samego chcenia nic się jednak nie zmieni, bo nie zatrzymamy czasu i nieuchronnych zmian. Ale wiele też   zależy od nas, od naszego nastawienia, zachowania.

Czas starszego wieku będzie pogodny, jeżeli zadbamy o aktywność, optymistycznie pozytywne nastawienie do życia, tolerancję.

 

Te oczywistości uświadomiliśmy sobie na spotkaniu integracyjnym zorganizowanym 19 listopada z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. To był udany wieczór, pełen serdeczności, uśmiechu, ruchu. Wszystko na pewno wyszło nam na zdrowie. Do tego, artystyczną atrakcją Dnia Seniora, był występ kabaretu „I to i owo”, zespołu śpiewaczego Koła Gospodyń Wiejskich Zarzeczanki, z gminy Dębowiec. Bawił nas i wywoływał pogodny uśmiech. Następną aktywność taneczną, karnawał w Regietowie, planujemy na dzień 11.02.2016. Koleżanka Zosia Zoła, członek Zarządu, już szykuje atrakcyjne konkursy i zabawy.

26.11.2015 zapraszamy na wykład o ekologii i nader istotnych sprawach dotyczących zdrowego i bezpiecznego życia. Pogłębimy ten temat 03.12.2015.

Przypominam, że do 31.12.2015 realizujemy Projekt ASOS, którego logo umieszczamy na wszystkich ASOSOWYCH zadaniach.

ASOS

Waleria Ćwik

{gallery}galerie/2015_rok/dzień_seniora{/gallery}