poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Policjanci uratowali mężczyznę

0
Policjanci uratowali mężczyznę
Udostępnij:

Policjanci z Tarnowca interweniowali w mieszkaniu mężczyzny, który wczoraj prawdopodobnie usiłował odebrać sobie życie. 63-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec okaleczył sobie nadgarstek i mocno krwawił. Dzięki szybkiej reakcji jego żony oraz interwencji policjantów, udało się uratować mężczyznę.

Wczoraj około godz. 18, do Posterunku Policji w Tarnowcu zgłosiła się 63-letnia kobieta. Była zdenerwowana i przestraszona. Powiedziała policjantom, że obawia się o zdrowie swojego męża, który przebywa w domu i mocno krwawi. Funkcjonariusze razem ze zgłaszającą pojechali do jej domu.

Po wejściu do środka, funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń zastali leżącego na łóżku mężczyznę. Na podłodze i pościeli zauważyli ślady krwi. 63-latek prawdopodobnie okaleczył sobie nadgarstek lewej ręki. Mocno krwawił i był osłabiony. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy tamując krwawienie i opatrując ranę.

Szybka reakcja zgłaszającej oraz policjantów spowodowała, że nie doszło do tragedii. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Krośnie. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.      

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj