poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ruszył nabór wystawców na Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery

0
Ruszył nabór wystawców na Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery
Udostępnij:

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz pracowników do swojej firmy? Nie wiesz jak do nich dotrzeć?

Weź udział w Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery organizowanych przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców. Targi odbędą się 18 maja br. od 9:00 do 17:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15. Właśnie ruszył nabór wystawców.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy, stażu lub praktyk. Biorąc udział w tym wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o wymaganych przez Ciebie kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach.

Udział w targach jest bezpłatny. Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie uzupełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres email: wp@um.jaslo.pl .

Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

Dodatkowe informacje uzyskasz w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta
w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl.

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie  „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 oraz budżetu państwa. Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-moje-miasto-moj-dom/

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Formularz oferty pracy/stażu/praktyk promowanych podczas Jasielskich Targów Pracy, Edukacji i Kariery

Deklaracja podjęcia grup zwiedzających podczas wyjazdów studyjnych

Formularz zgłoszeniowy szkoły/uczelni/ firmy szkoleniowej

Regulamin Jasielskich Targów Pracy Edukacji i Kariery

artykuł sponsorowany