poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Spotkanie z Mikołajem

0
Spotkanie z Mikołajem
Udostępnij:

Były tańce, wspólne śpiewanie piosenek, ale przede wszystkim prezenty i spotkanie z Mikołajem. W sobotę, 3 grudnia z inicjatywy Zarządu Osiedla Śródmieście w Domu Parafialnym mieszczącym się przy parafii farnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jaśle milusińscy z rodzin gorzej sytuowanych spotkali się ze Świętym Mikołajem.

Spotkanie rozpoczęło wspólne śpiewanie z młodzieżą z grupy oazowej przy akompaniamencie siostry Kariny Pawłowskiej. Grupa oazowa przygotowała również pełne humoru przedstawienie „Biuro Świętego Mikołaja”, które spotkało się z ciepłym przyjęciem przybyłych. Dzieci i ich rodzice oklaskiwali również występ zespołu wokalno – tanecznego „Iskierki”, prowadzonego przez Małgorzatę Forystek, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury. Jednak największym przeżyciem dla obecnych było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wraz z pomagającymi mu aniołkami wręczył dzieciom prezenty. – Prezenty otrzymało 53 dzieci. Paczki zostały ufundowane ze środków społecznych przy współudziale Urzędu Miasta w ramach projektu „W magicznej krainie Świętego Mikołaja”. Cieszymy się, że w ten szczególny czas mogliśmy przynieść dzieciom radość – mówi Tomasz Kasprzyk, przewodniczący Zarządu Osiedla Śródmieście.

Dzieci chętnie rozmawiały z Mikołajem dzieląc się z nim swoimi marzeniami. Młodzi artyści, którzy wystąpili na scenie otrzymali nagrody ufundowane przez burmistrza. Projekt jest finansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zarząd Osiedla Śródmieście

{gallery}galerie/16_rok/mikołaj{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj