wtorek, 6 grudnia, 2022

Sztafeta rowerowa „Kręcimy dla Marcina”

0
Sztafeta rowerowa „Kręcimy dla Marcina”
Udostępnij:

Jasielscy policjanci, zrzeszeni w nieformalnej grupie „Mundur na rowerze”, aktywnie włączyli się w akcję charytatywną pn. „Kręcimy dla Marcina”, by pomóc w zbiórce funduszy na leczenie chorego policjanta. Wczoraj po przejęciu od krośnieńskiej ekipy bransoletki symbolizującej sztafetową pałeczkę, wyruszyli na rowerach w 53-kilometrową trasę z Jasła do Dębicy.

Wczoraj z Jasła wyruszyła sztafeta rowerowa w ramach akcji charytatywnej pn. „Kręcimy dla Marcina”. Jej głównym celem jest przede wszystkim pomoc w zebraniu środków finansowych na leczenie policjanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, który zmaga się z chorobą nowotworową.

Około godz. 16, do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zawitała grupa krośnieńskich rowerzystów, którzy przekazali na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Mirosława Kawy bransoletkę symbolizującą sztafetową pałeczkę. Następnie 19-osobowa ekipa jasielskich policjantów, na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Andrzejem Przebiędą, wyruszyła w dalszą podróż do Dębicy. Po ponad dwóch godzinach jazdy jasielska grupa dotarła na miejsce, gdzie sztafetową bransoletkę przekazano I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy mł. insp. Januszowi Natkaniec.  

Cały rajd objęty jest honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie oraz Prezesa Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi w walce z chorobą, mogą wpłacać środki na uruchomiony rachunek bankowy:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Odział w Przemyślu
ul. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl

90 8642 1155 2015 1506 0396 0003

w tytule wpłaty „Mundur na rowerze” – darowizna dla Marcina

Szczegóły dotyczące organizowanej akcji można uzyskać na stronie grupy „Mundur na rowerze”

A także na stronie NSZZP Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie

KPP w Jaśle

{gallery}galerie/17_rok/sztafeta_dla_marcina{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj