środa, 28 lutego, 2024

Wypadek w Gorzycach, dwie osoby ciężko ranne

0
Wypadek w Gorzycach, dwie osoby ciężko ranne
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992. Kierująca toyotą zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w drzewo. Pasażerka samochodu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Kierująca pojazdem została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7, w Gorzycach na drodze wojewódzkiej nr 992. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca toyotą 42-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród jadąc w kierunku Jasła, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, zsunęła się ze skarpy i uderzyła w drzewo. Z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 67-letnia pasażerka pojazdu z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala.

Na miejscu policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

w 2 w 3

KPP w Jaśle