poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zatrzymany za posiadanie marihuany i tabletek ecstasy

0
Zatrzymany za posiadanie marihuany i tabletek ecstasy
Udostępnij:

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którzy posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 sztuk tabletek ecstasy oraz kilka gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek w nocy, policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zauważyli, na jednej z ulic w Jaśle, samochód marki Honda, w którym siedziało pięciu młodych mężczyzn. W aucie wyczuwalna była silna woń marihuany, a siedzące w aucie osoby zachowywały się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze przeszukali pojazd, jak również osoby w nim przebywające.

W trakcie przeszukania policjanci ujawnili u pasażera hondy zawiniątko, w środku którego znajdowały się tabletki ecstasy oraz susz roslinny koloru zielonego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje, to marihuana oraz pochodna MDMA. Łącznie zabezpieczono blisko 6 gramów marihuany oraz 10 tabletek ecstasy. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP w Jaśle