środa, 28 lutego, 2024

Zatrzymany za ugodzenie nożem

0
Zatrzymany za ugodzenie nożem
Udostępnij:

Policjanci zatrzymali 18-latka, który nożem zranił mieszkańca gminy Tarnowiec. Pijany napastnik trafił do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze zebrali dowody w tej sprawie i przedstawili sprawcy zarzut uszkodzenia ciała.
Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po północy przed jednym z lokali w Tarnowcu. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że do 20-letniego mężczyzny i jego znajomych podszedł znany im 18-latek wraz z dwoma kolegami. Doszło do wymiany zdań i przepychanek. W pewnej chwili 18-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec wyjął nóż i zranił nim w plecy 20-latka.

Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili napastnika i odebrali mu ostre narzędzie. Agresywny młody człowiek trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zraniony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj 18-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Przyznał się do zarzuconego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Decyzją prokuratora zostanie objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego.

KPP Jasło