poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zmarł wójt gminy Tarnowiec Wiktor Barański

0
Zmarł wójt gminy Tarnowiec Wiktor Barański
Zmarł wójt gminy Tarnowiec Wiktor Barański. To już czwarty wójt, który zmarł w trakcie swojej kadencji w tej gminie, fot. arch.
Udostępnij:

W środę 28 września br. zmarł nagle nagle wójt Gmina Tarnowiec Wiktor Barański, miał 53 lata. Rodzinie oraz najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wiktor Barański zmarł nagle w swoim gabinecie w trakcie pracy w urzędzie gminy Tarnowiec. Stanowisko wójta gminy pełnił po wygranych wyborach uzupełniających w czerwcu ubiegłego roku. Zastąpił wójta Jana Czubika, który zmarł po przegranej walce z chorobą w wieku 72 lat.

To kolejny wójt gminy Tarnowiec, który zmarł w trakcie swojej kadencji i jednocześnie drugi w obecnej kadencji 2018-2023. W 2009 r. wójt Krzysztof Szajnicki w wieku 62 lat. W trakcie kadencji zmarł także wójt Bogusław Wójcik, a w 2020 roku – sekretarz gminy Tadeusz Górczyk.

Barański na co dzień mieszkał w Dobrucowej. Był pracownikiem Urzędu Gminy Tarnowiec od maja 1997 r. Zaczynał od stanowiska inspektora do spraw obrony cywilnej, przez kierownika Wydziału Spraw Obywatelskich i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, do zastępcy wójta Jana Czubika.

Rodzinie oraz najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

/red/