środa, 19 czerwca, 2024

Znajdź pracę, praktykę lub staż! XI Targi Pracy w PANS w Krośnie już 8 marca br.

0
Znajdź pracę, praktykę lub staż! XI Targi Pracy w PANS w Krośnie już 8 marca br.
Udostępnij:

W dniu 8 marca 2024 roku w KampusieTechniczno-Sportowym PANS w Krośnie odbędą się XI Targi Pracy.

Jak co roku, Targi organizowane są przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Państwowej  Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. PANS

Głównym celem Targów Pracy jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w ramach której pracodawcy i poszukujący pracy mogą się spotkać i nawiązać współpracę.
Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm i pozostawienia u nich swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.
W ramach Targów odbędzie się także Seminarium branżowe pn. Gospodarka obiegu zamkniętego – wybór czy wymóg?

Oferty pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla odwiedzających Targi.
Zapraszamy!!!

Zapraszamy pracodawców do uczestnictwa w Targach, aby dokonać zgłoszenia prosimy o kontakt z Centrum Technologicznym Inkubator, w terminie do 23 lutego br.
tel. 13 43 755 18
mail: cti@pans.krosno.pl

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: https://kpu.krosno.pl/cti/targi-pracy-2024/

PANS