poniedziałek, 30 stycznia, 2023

„Kierunek Bruksela” – wygraj płatny staż w Brukseli

0
„Kierunek Bruksela” – wygraj płatny staż w Brukseli
Udostępnij:

Konkurs „Kierunek Bruksela”. Napisz esej i wygraj płatny staż w biurze Elżbiety Łukacijewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli

Jeśli interesujesz się tematyką Unii Europejskiej, chcesz dowiedzieć się jak funkcjonuje w praktyce Parlament Europejski i jesteś studentem lub absolwentem jednej z podkarpackich uczelni, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego organizuje konkurs, w którym nagrodą główną jest miesięczny, płatny staż w jej biurze w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Termin przyjmowania prac konkursowych mija 31 stycznia 2017 r. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wszystkich uczelni województwa podkarpackiego, którzy ukończyli 19 i nie ukończyli 26 roku życia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować esej w języku polskim na jeden z podanych niżej tematów:

1. Międzynarodowy napływ migrantów do państw Unii Europejskiej. Jaki wpływ na przyszłość Wspólnoty ma kryzys migracyjny?

2. Wpływ Unii Europejskiej na ścieżkę rozwojową polskich regionów. Jakie korzyści z przynależności do Wspólnoty uzyskało Województwo Podkarpackie i co więcej region ten może z niej zaczerpnąć?

3. Donald Trump nowym prezydentem USA. Co wybór ten oznacza dla Polski?

Autorzy 3 najlepszych prac zostaną zakwalifikowania do drugiego etapu konkursu, w którym zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z Elżbietą Łukacijewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego, podczas których wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu.

Informacje na temat konkursu dostępne będą na stronie internetowej organizatora konkursu pod adresem www.lukacijewska.pl oraz na profilach w portalu społecznościowym Facebook

Karolina Chrząstek
Dyrektor
Biuro Poselskie
Poseł do Parlamentu Europejskiego
Elżbiety Łukacijewskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj