wtorek, 31 stycznia, 2023

Łukacijewska Cup CUP 2013 – rejestracja szkolnych drużyn do 27 marca

0
Łukacijewska Cup CUP 2013 –  rejestracja szkolnych drużyn do 27 marca
Udostępnij:

Ruszyła rejestracja uczestników II edycji turnieju piłkarskiego Łukacijewska Cup organizowanego przez Elżbietę Łukacijewską, poseł do Parlamentu Europejskiego. Turniej adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych adeptów piłki nożnej. Łącznie do rozgrywek zgłoszonych zostało 140 drużyn, a na podkarpackich boiskach, o tytuł mistrza oraz mistrzyń Łukacijewska CUP, rywalizowało łącznie ok. 1800 dzieci. Finał turnieju rozegrany został w Rzeszowie na Stadionie Resovi Rzeszów, a nagrodą główną był wyjazd do Warszawy na mecz ligowy T-Mobile Ekstraklasy Legii Warszawa – Wisły Kraków, połączony z licznymi atrakcjami towarzyszącymi wizycie w stolicy. Niespodzianką turnieju finałowego było ufundowanie przez poseł Elżbietę Łukacijewską 300 piłek, dla każdego zawodnika biorącego udział w meczach finałowych. W II edycji Łukacijewska CUP organizatorzy także przewidują liczne atrakcje oraz niespodzianki, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

 

Turniej adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa podkarpackiego. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w III etapach – na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim – w kategorii chłopców oraz dziewcząt. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 27 marca 2013 roku. Szczegóły dotyczące turnieju oraz wymagane do rejestracji dokumenty – formularz zgłoszeniowy – znajdują się na stronie internetowej www.lukacijewskacup.tnb.pl. Wszelkie zapytania lub ewentualne uwagi można przesłać na adres e-mail kasia@lukacijewska.pl lub zgłosić telefonicznie pod numerami telefonu 13 46 46 850 lub 792 021 717.

Organizatorzy zapraszają wszystkie podkarpackie szkoły do rejestracji swoich drużyn oraz wspólnej zabawy w duchu sportowej maksymy zasad „fair play”! Na zawodników oraz opiekunów czekają atrakcyjne nagrody.

Planowany terminarz rozgrywek

– I runda eliminacyjna – etap gminny – przeprowadzany przez wytypowane przez organizatora szkoły podstawowe na tzw. „Orlikach” w terminie od 10 do 19 kwietnia 2013r.
– II runda – etap powiatowy – przeprowadzany przez wytypowane przez organizatora szkoły podstawowe na tzw. „Orlikach” w terminie od 29 kwietnia do 13 maja 2013r.
– III runda – finał wojewódzki rozegrany w Rzeszowie – w dniu 31 maja 2013r.

dr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj