niedziela, 14 lipca, 2024

MegaMatma w Bibliotece!

0
MegaMatma w Bibliotece!
Udostępnij:

Koniec zaległości z matmy! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do bezpłatnego korzystania z platformy edukacyjnej MegaMatma.pl. Z platformy można korzystać w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kołłątaja 1 oraz w filiach bibliotecznych przy ul. Szopena 22 i Kopernika 8.
Setki zadań, zrozumiale wyjaśniona teoria, arkusze egzaminacyjne – a wszystko w jednym miejscu w Internecie! MegaMatma.pl to interaktywna platforma do nauki matematyki. Serwis zawiera obszerne opracowania wszystkich tematów omawianych w szkole, zadania wraz z wyjaśnieniem – krok po kroku – jak otrzymać prawidłowe rozwiązanie, a także tablice matematyczne, zestawy wzorów i symboli.

Dzięki platformie masz możliwość rozwiązywania testów i klasówek on-line, powtarzania materiału teoretycznego na bieżąco, uzupełniania zaległości z lat poprzednich, przypomnienia wzorów i definicji. Możesz również lepiej przygotować się do egzaminu gimnazjalnego
i obowiązkowej matury z matematyki – znajdziesz tu objaśnienia materiału, a przede wszystkim arkusze maturalne i gimnazjalne Centralnej Komisji Edukacyjnej.

MegaMatma to pomoc w codziennej nauce – dzięki niej nadrobisz zaległości, lepiej przygotujesz się do sprawdzianu i wreszcie zrozumiesz, a także polubisz matematykę. Przyjdź do Biblioteki i rozgryź matmę!

Projekt „MegaMatma uczy w bibliotece!” to inicjatywa firmy MegaWiedza, która we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oferuje bibliotekom bezpłatny dostęp do serwisu MegaMatma.pl.

Informacji o korzystaniu z platformy udziela:

Agata Warywoda
tel. 13 446 26 02, wew. 36.
nowemedia@mbp.jaslo.pl