wtorek, 25 czerwca, 2024

Wakacyjne czwartki z JDK

0
Wakacyjne czwartki z JDK
Udostępnij:

Jasielski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież spędzającą wakacje w mieście do wspólnej zabawy w czwartkowe popołudnia. Cieszące się wielką popularnością „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” zawitają – jak zwykle – na cztery jasielskie osiedla. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 lipca na Górce Klasztornej. Początek o godz. 14.

Animatorzy zabaw z Estrady Tyskiej i instruktorzy z JDK, którzy będą prowadzić tegoroczne „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” zadbają o to, by nikt się nie nudził. Będzie mnóstwo interesujących rekwizytów, stanowiska plastyczne, najróżniejsze gry, konkursy i quizy. Każde spotkanie będzie się rozpoczynać o godz. 14, a kończyć o godz. 18. i każdemu towarzyszyć będzie inne hasło.

4 lipca zapraszamy na Osiedle Górka Klasztorna, gdzie w terenie rekreacyjnym przy ul. Kwiatowej rozłoży się „Laboratorium młodego naukowca”. Tydzień później – 11 lipca – spotykamy się na Osiedlu Niegłowice (obok budynku OSP) i wyruszamy w „Kolorową podróż dookoła świata”. Po dwutygodniowej przerwie, 1 sierpnia na Osiedlu Kopernika (obok przedszkola miejskiego) do wspólnej zabawy zaprosi wszystkich „Pracuś Bob”, a na zakończenie – 8 sierpnia – zanurzymy się w „Bajkowy świat” na Osiedlu Ulaszowice (boisko sportowe Na Kotlinę).

Zorganizowane przez JDK „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” są współfinansowane ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

JDK-st