Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Zabawa karnawałowa w Niegłowicach!

89

Rada Zespołu Szkół Społecznych w Jaśle zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się 1 marca br., o godzinie 18-tej w Domu Ludowym w Niegłowicach. Wyśmienita kuchnia, doskonała orkiestra i miła atmosfera gwarantowane! A do tego w szczytnym celu! Całkowity dochód z organizacji imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci z Zespołu Szkół Społecznych (dofinansowanie do wycieczek, niezbędnych zakupów czy pomocy dydaktycznych).

–  W tym roku szkolnym zorganizowaliśmy już kiermasz bożonarodzeniowy wyłącznie z ozdób, które przygotowały nasze dzieci. Wraz z rodzicami i nauczycielami zdecydowaliśmy, że  zorganizujemy zabawę karnawałową, z której dochód zostanie przeznaczony dla naszych dzieci. Oprócz tego mamy w planach zorganizowanie kiermaszu ozdób wielkanocnych oraz pikniku rodzinnego w czerwcu br. Staramy się pomagać, najlepiej jak potrafimy – mówił Maciek Jagielski.

1 marca br., godz. 18.00, Dom Ludowy w Niegłowicach, wstęp 150zł/para, gra zespół RAFA.

Orkiestra gra super, a jedzenie jest w całości przygotowywane przez naszą wyśmienitą kucharkę i rodziców u nas na miejscu – dodaje Jagielski.

Rezerwacja pod numerem 662 442 837, bądź 608 039 501, 502 761 700.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

ws

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj