poniedziałek, 25 września, 2023

Zapowiedź spotkania DKK

0
Zapowiedź spotkania DKK
Udostępnij:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Filia nr 1 w Sobniowie zaprasza młodzież na dyskusję o książce Roalda Dahla – „Charlie i fabryka czekolady”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 października, o godz. 16.00.
Cukierki wiercipięty, świecące lizaki czy tęczowe dropsy to tylko niektóre niesamowite smakołyki, które wymyśla Pan Wonka w swojej fabryce. Podobno wymyśla – ponieważ nikomu nie udało się do tej pory odwiedzić fabryki i zobaczyć na własne oczy szalonego pana Willego Wonke. Nasz bohater Charlie nie może uwierzyć w swoje szczęście, kiedy w opakowaniu czekolady znajduje Złoty Talon, który pozwala mu zwiedzić wspaniałą fabrykę.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie przygody czekały na Charliego w niesamowitej fabryce i jaki finał będzie mieć ta wyprawa – koniecznie przyjdź na jesienne spotkanie w bibliotece. Dla każdego klubowicza słodka czekoladowa niespodzianka! 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy  o książkach” . Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki oraz WiMBP w Rzeszowie.

Informacji o Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubie Książki Sobniów udziela:

Anna Gubernat-Rutana
filia1@mbp.jaslo.pl
tel. 13 445 58 57

MBP

NAJNOWSZE

POPULARNE