niedziela, 14 kwietnia, 2024

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

0
Udostępnij:

Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają do udziału w kolejnej edycji Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu. Tegoroczna XXII edycja nosi tytuł: „Widok z okna…”.
Jak co roku honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła oraz po raz pierwszy – Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny POLWAX S.A. Jasło. Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, mniej znane oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób ukaże jego piękno i klimat. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiego fotograficznego widoku. Mogą to być sceny z okna naszych mieszkań, domów, piwnic, instytucji, placówek kultury, szkół, samochodów… . Ile okien – tyle widoków. Utrwalmy je w jak najciekawszy sposób na zdjęciach.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXII Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” znajdują się w jego regulaminie.

SMJiRJ i MDK w Jaśle

Regulamin Konkursu do pobrania w załączniku