czwartek, 30 marca, 2023

Majowa Noc z JDK

0
Majowa Noc z JDK
Udostępnij:

Animacje i pokazy cyrkowe w wykonaniu krakowskiego teatru Los Fuegos rozpoczną tegoroczną Majową Noc z Jasielskim Domem Kultury.

Bogaty program obejmuje również szereg występów uczestników sekcji artystycznych, działających w JDK, wręczenie nagród w konkursach: plastycznym „Rodzinna Majówka” dla najmłodszych oraz w IX Biennale Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej. Majową Noc z JDK, która odbędzie się 28 maja br. zakończy koncert muzyki filmowej w wykonaniu Wood Sound.

***

Majowa Noc z Jasielskim Domem Kultury wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych wiele lat temu. Co roku (wyjątkiem z racji pandemii był rok 2020) prezentowany jest przegląd wszystkich form działalności. W tym roku, oprócz występów młodych artystów naszych sekcji, zobaczyć będzie można pokazy w wykonaniu krakowskiego Teatru Ognia Los Fuegos, który eksperymentuje nie tylko z żywym ogniem, ale również ze światłem i nowym cyrkiem. W swoim programie ma również spektakle uliczne, pokazy żonglerskie, parady, szczudlarzy, bębniarzy, monocyklistów, mimów, żywe rzeźby, programy animacyjne i warsztaty. Los Fuegos to wyjątkowe pokazy dla wyjątkowych ludzi. Bajkowy i magiczny świat, który na długo zapada w pamięć.
Majowa Noc jest imprezą otwartą, organizowaną dla wszystkich. Od godzin popołudniowych do późnego wieczora w budynku i wokół niego zapraszamy do zabawy.

Szczegóły wydarzenia na afiszu.

 (JDK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj