piątek, 24 maja, 2024

Kulturalna podróż do JDK

0
Kulturalna podróż do JDK
Udostępnij:

Za nami pierwsza, inauguracyjna podróż „Kulturalnym pociągiem do JDK”, w której uczestniczyli i młodsi i starsi. Zatrzymując się na stacjach: muzyka, plastyka i taniec, wycieczkowicze wzięli udział we wspólnej, radosnej i twórczej zabawie.  

Podczas tegorocznego, wyjątkowego lata podróżujemy nieco mniej, ale od czego mamy wyobraźnię? – powitał podróżników Jonatan Maciejowski, uczestnik zajęć recytatorskich i teatralnych JDK, tym razem w roli maszynisty.

Na stacji pod nazwą „Muzyka – taniec” wystąpili soliści Jasielskiego Domu Kultury oraz instruktorki –tancerki, zachęcając wszystkich – dużych i małych –  do wspólnej zabawy. Jednocześnie na stacji „Plastyka” trwały zajęcia plastyczne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników kulturalnej podróży. Niewątpliwą atrakcją była także stacja ZOO, na której dzieci chętnie fotografowały się z makietami zwierząt.

„Kulturalny pociąg do JDK”  to kolejna inicjatywa JDK mająca na celu integrację oraz wspólne i ciekawe spędzenie wolnego  czasu. Następna podróż, już 12 sierpnia br. Tym razem pociąg zatrzyma się na 4 stacjach: koncertowej, plastycznej, tanecznej i teatralnej.

(JDK)