piątek, 9 czerwca, 2023

„Mindfield” zaprezentował swój nowy teledysk

0
„Mindfield” zaprezentował swój nowy teledysk
Udostępnij:

Zespół „Mindfield” zaprezentował swój nowy teledysk pt. „Public Killa”. Teledysk jest singlem do nowego krążka jasielskiego zespołu, zatytułowanego „(W)Hole In The Head”. Jego premiera zaplanowana jest na drugi kwartał bieżącego roku, a gościnnie wzięli w niej udział m.in. Titus z Acid Drinkers i Rasta z Decapitated.
W nowym wideo „Mindfield” gościnie na wokalu występuje Rafał „Rasta” Piotrowski z zespołu „Decapitated”. Teledysk został nagrany w krośnieńskim RCKP m.in. przez Łukasza 'Kicaya’ Zajdla (neon.info.pl) oraz Jakuba 'The Cap’ Kozioła, a zmontowany przez Karola „Panku” Pankiewicza.

{youtube}Ji6AdBSogDA|400|300|0{/youtube}

Zespół Mindfield został powołany do życia początkiem roku 2008. Już rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, „Snap of Fingers”, która została świetnie przyjęta przez lokalną publiczność. Dzięki temu minialbumowi zespół trafił do radiorozgłośni (m.in.: Program 3 Polskiego Radia) i wielu muzycznych magazynów. Dostał również szanse grania koncertów wspólnie z Acid Drinkers i Comą. Rok później zespół zwyciężył Cieszanów Rock Festiwal.

W 2012 roku zespół wydał pełny album „Teeth Marks” z ośmioma autorskimi utworami. W tym samym roku zwyciężył rzeszowski festiwal „Rockowa Noc”. Początkiem 2013 roku rozpoczęły się prace nad materiałem na nową płytę.

red

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj