poniedziałek, 6 lutego, 2023

Pnącza w obiektywie

0
Pnącza w obiektywie
Udostępnij:

Czy Twój dom porastają pnącza? A może w Twoim otoczeniu kwitną rośliny pnące? Zrób zdjęcie i zgłoś je do konkursu fotograficznego. Rozpoczynamy pierwszy etap jesiennej akcji „Pnącza dla jaślan”.

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w konkursie fotograficznym „Pnącza w obiektywie”. Celem konkursu jest włączanie mieszkańców w proces rewitalizacji Jasła, zaprezentowanie jasielskich przestrzeni obsadzonych pnączami, a także przedstawienie własnych doświadczeń związanych z uprawą roślin pnących. Nadrzędnym celem akcji jest edukacja ekologiczno-rewitalizacyjna poprzez propagowanie zalet i efektów sadzenia pnączy w mieście.

Konkurs trwa do 30 lipca br. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: wrsis@um.jaslo.pl  Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin, znajdują się na stronie https://um.jaslo.pl/pl/pnacza-w-obiektywie/ . Odpowiedzi na dodatkowe pytania można uzyskać również pod nr telefonu: 13 44 86 317.

Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj