sobota, 26 listopada, 2022

Michał Szpak na drugim miejscu w Ugotowanych

0
Michał Szpak na drugim miejscu w Ugotowanych
Udostępnij:

Już po raz drugi mogliśmy oglądać specjalne wydanie „Ugotowanych” z udziałem gwiazd. Tym razem w kulinarnym pojedynku zmierzyli się: jaślanin Michał Szpak, Rafał Brzozowski, Marta Wierzbicka i Natalia Nguyen.
Michała Szpaka zna chyba każdy: wokalista i finalista I polskiej edycji „X Factor”, wystąpił również w Tańcu z Gwiazdami. Człowiek z Jasła, który wzbudza wiele kontrowersji.  – Jego wizerunek zdecydowanie odbiega od codzienności. Słynie ze swoich ekstrawaganckich strojów, makijażu, długich włosów i paznokci. Przyznaje, że bywa dla otoczenia irytujący i niezrozumiały. Na szczęście tylko do czasu bliższego poznania. Oryginalny, zabawny, pozytywnie nastawiony do ludzi natychmiast zjednuje sobie nowych przyjaciół – czytamy na stronie programu.

Obok niego w programie wystąpili: Rafał Brzozowski: wokalista, instrumentalista oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w zapasach. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w programie Szansa na Sukces. Dziś znany z takich utworów jak: Tak blisko, Na dobre masz zawsze mnie, czy Gdzieś w nas. Kolejna gwiazda programu to Marta Wierzbicka – aktorka z serialu Na wspólnej. Pasjonuje się modą, maluje i uwielbia zwierzęta. Prowadzi również bloga: lubieszpinak.blogspot.com. Ostatnią z czwórki uczestników programu była Natalia Nguyen: jurorka Bitwy o dom, współprowadzącą program Pan i Pani House, która od 8 lat związana jest z biurami architektonicznymi.

Dzisiaj ich wszystkich połączyło gotowanie. Jak twierdzą producenci programu, jest on doskonałą okazją nie tylko do sprawdzenia umiejętności kulinarnych artystów, ale również zobaczenia jacy są na co dzień.

Odcinek „Ugotowanych” z udziałem celebrytów to niepowtarzalna okazja odwiedzenia domów, poznania fascynacji kulinarnych i sprawdzenia umiejętności czterech polskich gwiazd  – czytamy na stronie.

Michał Szpak z Jasła przyznał się, że danie główne, które postanowił przygotować do programu robił po raz pierwszy. Sam był zaskoczony, że tak dobrze mu poszło.

Gotuję bardzo rzadko. Kurczak, którego dzisiaj podałem, był po raz pierwszy wykonany przeze mnie, więc tym bardziej się cieszę, że w jakikolwiek sposób mi wyszedł, nie spalił się i nie był suchy jak piasek – mówił Szpak.

Choć pozostali uczestnicy programu nie wierzyli w kulinarne zdolności artysty, żartując nawet, że na stole podany będzie jedynie wrzątek i herbata, byli również pozytywnie zaskoczeni.

Byłam pod wrażeniem, że Michałowi udało się tak dobrze przyrządzić kurczaka. To było przepyszne – mówiła Marta Wierzbicka.

Źle oceniłam Michała. Myślę, że opacznie patrzyłam na to, że jest artystą i nie ma czasu na gotowanie, a przede wszystkim, że nie zna się na kuchni. Muszę przyznać, że się myliłam – mówiła Natalia Nquyen.

Choć przystawka i deser nie przypadły już do gustu pozostałym uczestnikom, Michał zajął drugie miejsce, wyprzedzając Rafała Brzozowskiego i Natalię Nguyen. – Mój kurczak doleciał do drugiego miejsca, jestem w totalnym szoku – mówił piosenkarz.

Program wygrała Marta Wierzbicka, przygotowując kark mielony w purpurze. Swoją wygraną postanowiła przeznaczyć  na Fundację „Azyl pod Psim Aniołem”.

Odcinek możecie oglądnąć tutaj.

Weronika Samborska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj