piątek, 22 września, 2023

Dachowanie w Sadkach

0
Dachowanie w Sadkach
Udostępnij:

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Sadkach. 22-latek, kierując osobowym audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Samochód uderzył w renault oraz koparko – ładowarkę, po czym dachował. Kierowca i pasażer trafili do szpitala, na szczęście nie doznali poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po północy. Interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, jechał  od strony Toków w kierunku Nienaszowa. Prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem. Samochód  wypadł z jezdni, przeleciał przez rów, po czym uderzył w stojący samochód renault i koparko – ładowarkę, a następnie dachował. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Zarówno jemu jak i pasażerowi nic poważnego się nie stało. 

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie.

pw.

 

NAJNOWSZE

POPULARNE