poniedziałek, 22 lipca, 2024

Kamil prosi o pomoc. Bez protezy nie da rady wrócić do normalnego życia

0
Kamil prosi o pomoc. Bez protezy nie da rady wrócić do normalnego życia
Udostępnij:

Moje życie może być takie jak przed chorobą! – Proszę pomóż mi – apeluje 25 – letni Kamil Mularski z Sieklówki k. Jasła

Kamil Mularski z Sieklówki (pow. jasielski) ma 25 lat. Rok temu zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór kości, Mięsak Ewinga. Wylądował w szpitalu, musiał przerwać pracę, przeszedł cykle chemioterapii.

N skutek niepowodzeń w leczeniu musiał mieć amputowaną nogę na wysokości uda. By móc wrócić do normalnego życia, do pracy, do realizacji moich pasji, potrzebuje protezy, której koszt jest dla niego bardzo duży.

Niestety, przez niedoświadczonych protetyków zostałem wprowadzony w błąd, przez co zrezygnowałem z wymarzonej protezy. Teraz wiem już, że potrzebuję dającej o wiele większe możliwości protezy z kolanem elektronicznym. Da mi ona pełne bezpieczeństwo przez cały dzień, pozwoli wrócić do pracy, będę mógł realizować swoje pasje! Dzięki niej dam radę się bawić z synkiem, znów poczuć się tak, jak przed amputacją! Proszę, pomóż mi! – Kamil apeluje do ludzi dobrej woli. – Moje życie może być takie jak przed chorobą.

Nie bądźmy obojętni na los Kamila. Na stronie fundacji siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka na zakup protezy dla Kamila. Nie dajmy się prosić. Każda złotówka się liczy!

Historia Kamila wraz z linkiem do zbiórki opisana jest tutaj:  https://www.kawalek-nieba.pl/kamil-mularski/?fbclid=IwAR10fKZ9DRVO5KkPUZcYFj743IqEXcEFoChMhZEPRek5luvXsaOwTRFcV_4

Link do innej zbiórki:   https://www.siepomaga.pl/kamil-mularski?fbclid=IwAR19VTjBQjCQjWkk1os5NPvRMxSdOlgOYcPCOPHgKgqI8uQs4YgFP7RDqjQ

/red/