Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Na co wydać pół miliona złotych? Trwa nabór projektów do budżetu obywatelskiego

150

Jaślanie sami mogą zdecydować na co chcą przeznaczyć pól miliona złotych w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Ostateczny termin składania propozycji przez mieszkańców mija 11 września. 

Propozycje projektów mogą obejmować zarówno zadania inwestycyjne polegające na budowie, przebudowie i modernizacji istniejących obiektów, dróg czy budynków. Można również zgłaszać propozycje dotyczące zagadnień społecznych z zakresu edukacji, kultury i wzajemnych działań na rzecz mieszkańców. – Dzięki budżetowi obywatelskiemu każdy ma realną szansę na realizację swoich pomysłów i zmianę swojego najbliższego otoczenia. Postawmy zatem na rozwój i weźmy sprawy w swoje ręce! – zachęca Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Swoje pomysły można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego w Miejskim Systemie Konsultacji Społecznych pod adresem www.konsultacje.um.jaslo.pl  Komplet dokumentów potrzebny do złożenia wniosku można także otrzymać, po zgłoszeniu takiej prośby, na adres mailowy konsultacje@um.jaslo.pl

Formularze dostępne są również w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. nr 19). Przypominamy, że do każdej propozycji projektu należy dołączyć listę poparcia podpisaną przez 25 mieszkańców Jasła, którzy ukończyli 13 lat.

Urząd Miasta w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj