sobota, 20 kwietnia, 2024

Czarni II Jasło wygrywają z GLKS Liwocz Brzyska

0
Udostępnij:

Kolejne ligowe punkty zapisali na swoim koncie Czarni II Jasło wygrywając z GLKS Liwocz Brzyska 5:0 w niedzielnym meczu na Śniadeckich.

W pierwszej połowie spotkania bramkę dla Czarnych strzelił w 33 minucie Kulig, co spowodowało, że goście spotkania za wszelką cenę dążyli do wyrównania. Niestety bezskutecznie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Czarnych.

Druga część spotkania również należała do gospodarzy. Kolejne bramki padały jedna za drugą. Zawodnikom Liwocza, dla których pierwsza połowa przedstawiała się zdecydowanie lepiej, brakowało już pewności siebie i determinacji. Tuż po przerwie bramkę dla Czarnych zdobył Foryś. Kolejne należały już do jednego zawodnika. Stopyra strzelając w 61’, 68’ i 71’ minucie spotkania zakończył mecz wynikiem 5:0 dla Czarnych II Jasło.

Liwocz: Gajda – Madejczyk, Przepióra, Wojdyła P., Garduła – Biernacki, Czerkowicz, Smagacki, Kopera – S. Wojdyła, J. Wojdyła

Czarni: Biernacki – Kulig, Madejczyk, Setlak, Dziedzic – Cynarski (Dąbrowski), W. Stopyra, Wietecha (S.Stopyra), Foryś (Litwa) – Piwowar (Skiba), Zegarowski.