piątek, 12 sierpnia, 2022

III Puchar Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin

0
III Puchar Podkarpacia Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin
Udostępnij:

W sobotę (8 października br.) w sali Widowiskowo – Sportowej Szkoły Podstawowej nr.11 w Mielcu odbył się III Puchar Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.

Organizatorem Turnieju był Mielecki Klub Kyokushin Karate, współorganizatorem Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego przy pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu..W zawodach startowało 240 zawodników i zawodniczek z 14 Klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate:Jasielski Klub Kyokushin Karate, Gorzycki Klub Karate Kyokushin, Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, Brzozowski Klub kyokushin Karate, Klub Kyokushin Karate Nowa Dęba, Klub Sportowy BUDO Krosno, Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate, Krośnieński Klub Kyokushin Karate, Mielecki Klub Kyokushin Karate, Przeworski Klub Karate Kyokushinkai, Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM, Dębicki Klub Kyokushin Karate, Uczniowski Klub Sportowy Kyokushin Karate w Brzostku, Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karte.Funkcję sędziego głównego pełnił Shihan Tadeusz Krygowski z Jasła a sędziego technicznego Sensei Krzysztof Jakubowicz z Krosna.

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Karate zdobyli 21 pucharów.

Juniorzy 16-17 lat:

Kamil Berkowicz – I miejsce w kumite do 65 kg i II miejsce w kata .

Emilia Mączka – II miejsce w kumite open i III miejsce w kata.

Dariusz Bochnia – III w kumite do 65 kg

Kacper Gybej – III miejsce w kumite powyżej 75 kg

Młodzicy 14-15 lat:

Martyna Łaś – II miejsce w kata

Julia Wołtosz – III miejsce w kata

Weronika Kucharska – III miejsce w kumite powyżej 55 kg

Grzegorz Bochnia – II miejsce w kumite do 50 kg

Konrad Podkulski – III miejsce w kumite do 50 kg

Kadeci 12-13 lat:

Faustyna Wojciechowska – I miejsce do 35 kg

Wiktor Kotulak – II miejsce powyżej 55 kg

Nikola Szpak – III miejsce powyżej 45 kg

Greta Wojdyła – III miejsce do 45 kg

Ewa Trybus – III miejsce do 45 kg

Patryk Szary – III miejsce do 50 kg

Zuzanna Marek – III miejsce do 35 kg

Dzieci:

Aleksandra Sochacka – I miejsce w kumite

Mieszko Wojciechowski – I miejsce w kumite

Paulina Kotulak – II miejsce w kata

Tadeusz Krygowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj