piątek, 12 sierpnia, 2022

Nasi siatkarze trzymają formę

0
Udostępnij:

Drużyna seniorów rozegrała kolejny, wyjazdowy mecz ligowy w III podkarpackiej lidze. I znów wygrali, choć lekko nie było.
Przeciwnikiem naszych siatkarzy był zespół Brzozovi Brzozów. Do pierwszego seta jaślanie wyszli bardzo skoncentrowani i po dobrej grze wygrali 25:20. Drugiego seta rozpoczęli zupełnie rozkojarzeni, co zakończyło się szybko sromotną porażką do 13. W trzecim secie jasielscy zawodnicy MKS wzięli srogi rewanż demolując przeciwnika 25:13. Czwarty set przebiegał do półmetka remisowo, jednak końcówka należała zdecydowanie do jaślan, którzy wygrali seta do 20, a cały mecz 3:1 w setach do 20, 15, 13, 20.

Trener Bartosz Kilar dysponował składem w osobach: M.Kumor, B.Pawlik, M.Gliwa, P.Nikiel, T.Hołodniak, M.Michalec, B.Dedo, K.Waśko, P.Gwóźdź, D.Kmiecik, M.Półchłopek.