piątek, 19 kwietnia, 2024

Natalia Nocula medalistką Pucharu Polski Juniorek młodszych

0
Udostępnij:

Zawodniczka klubu ASW JUDO JASŁO odniosła kolejny sukces podczas Otwartego Pucharu Polski juniorek młodszych, który rozegrany został w Bytomiu. Do rywalizacji w tych zawodach stanęło 340 zawodników. Turniej jak każdy tej rangi stał na bardzo wysokim poziomie a udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Nasz klub reprezentowały cztery dziewczyny, które od lat rywalizują na najwyższym poziomie sportowym w swoich kategoriach wiekowych. Najlepiej podczas tych zawodów spisała się Natalia Nocula, która wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej do 44 kg.
Na bardzo wysokim piątym miejscu w kategorii wagowej do 48 kilogramów uplasowała się Katarzyna Kolbusz.

Niestety w walkach eliminacyjnych wyższość swoich rywalek tym razem musiały uznać Joanna Nocula oraz Paulina Górniak.

Na uwagę zasługuje fakt, iż dziewczyny w tym roku wzięły już udział w wielu turniejach, między innymi Pucharach Europy, Mistrzostwach Polski, wielu Pucharach Polski oraz dużej liczbie turniejów towarzyskich i niestety podczas tych zawodów zmęczenie dało się już we znaki.