niedziela, 29 stycznia, 2023

Sukces judoczek ASW-JUDO JASŁO NA PUCHARZE POLSKI W WARSZAWIE

0
Sukces judoczek ASW-JUDO JASŁO NA PUCHARZE POLSKI W WARSZAWIE
Udostępnij:

Kolejny sukces odnieśli reprezentacji klubu ASW-JUDO JASŁO . Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego tym razem w samej stolicy naszego kraju rywalizowali w największym w Polsce Otwartym Pucharze Polski. Udział w tych zawodach wzięło ponad 1100 zawodników z ponad dwudziestu krajów.

Poziom zawodów był bardzo wysoki i sam udział w tej imprezie był już wyróżnieniem. Po ciężkich walkach udało nam się wywalczył trzy medale. Najlepiej zaprezentowała się Katarzyna Kolbusz, która wywalczyła srebrny medal, ulegając jedynie w walce finałowej zawodniczce z Węgier. Brązowe medale wywalczyły Natalia Nocula i Joanna Nocula. Ponadto nasz klub reprezentowali
jeszcze: Paulina Górniak, Natalia Jankowska, Oliwia Brągiel, Dawid Szymkowski i Arkadiusz Szczepanik. Niestety , nie przebrnęli oni walk eliminacyjnych i zajęli miejsca poza strefą medalową.

 

Udział w tym turnieju nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie finansowe Urzędu Miasta Jasła, za co serdecznie dziękujemy. Klub ASW-JUDO JASŁO po raz kolejny pokazał, że jest liczącym się ośrodkiem szkolenia w naszym kraju i dzięki temu otrzymuje zaproszenia do udziały w najlepszych i najmocniejszych turniejach w Polsce i Europie.

UKS ASW-JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

{gallery}galerie/jugo_wygrana{/gallery}

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj