niedziela, 19 maja, 2024

UKS 6 ponownie 1miejsce, drugie AP Jasło

0
UKS 6 ponownie 1miejsce, drugie AP Jasło
Udostępnij:

28 listopada roku w hali Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbył się XVI turniej Halowy w piłce nożnej o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janusza Przetacznika. Współorganizatorami turnieju było Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe i AP Jasło.
Do rywalizacji sportowej przystąpiło 12 drużyn z Polski i Słowacji. W turnieju w którym brali udział chłopcy z rocznika 2006 i młodsi, drużyny zostały podzielone na 3 grupy. Najciekawsza sytuacja miała miejsce w grupie B, gdzie o wejściu do finału musiała zadecydować mała tabelka pomiędzy trzema zespołami (UKS 6 Jasło, Igloopol Dębica i Partizan Bardejov). Ostatecznie do finału zakwalifikowała się drużyna z Jasła, która miała najlepszy bilans bramkowy w bezpośrednich spotkaniach. Oprócz UKS 6 Jasło do finału awansowały drużyny MLKS Dąbrovia i AP Jasło. W meczach finałowych UKS 6 Jasło wygrywa 1:0 z AP Jasło i remisuje 0:0 z MLKS Dąbrovia wygrywając turniej. Nasza drużyna wygrała 3:1 z MLKS Dąbrovia i zajęła 2 miejsce w turnieju. Oprócz klasyfikacji końcowej organizatorzy wybierali 3 najlepszych bramkarzy, 3 najskuteczniejszych strzelców oraz 3 najlepszych zawodników turnieju. Zwycięska drużyna otrzymała komplet okolicznościowych koszulek. Serdeczne podziękowania dla Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Janusza Przetacznika za ufundowanie wspaniałych nagród. Dziękujemy również członkowi Rady Nadzorczej Panu Markowi Myśliwiec, oraz rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.

Klasyfikacja na Najlepszego Bramkarza:

I miejsce Wojciech Misiaczek (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska)
II miejsce Karol Kędzior (Rzemieślnik Pilzno)
III miejsce Simon Stavar (Partizan Bardejov)

Klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Turnieju:

I miejsce Radosław Czerwiec (Igloopol Dębica)
II miejsce Michał Sieńkowski (AP Jasło)
III miejsce Patryk Cyganowski (Igloopol Dębica)

Klasyfikacja na Najlepszego Zawodnika Turnieju

I miejsce Wiktor Fara (UKS 6 Jasło)
II miejsce Igor Sendra (AP Jasło)
III miejsce Filip Krotak (MFK Stara Lubovna)

Skład AP Jasło: Miłosz Borda-Sieczkowski, Igor Sendra, Michał Dziadosz, Jakub Goleń , Michał Sieńkowski, Wiktor Hendzel, Hubert Wiatr, Gabriel Podkulski, Wiktor Henzel, Szymon Dąbrowski, trener: Robert Podkulski.

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS 6 Jasło
2. AP Jasło
3. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4. Igloopol Dębica
5. MFK Stara Lubovna

6. MULKS Pustynia
7. Partizan Bardejov
8. Sokoliki Stary Sącz
9. Rzemieślnik Pilzno
10. EKOBALL Sanok
11. MOSiR Dukla
12. KS Koszyce Wielki

AP Jasło

{gallery}galerie/2015_rok/turniej_JSM{/gallery}