piątek, 9 czerwca, 2023

Dziękujemy, że jesteście z nami!

0
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Udostępnij:

Drodzy Czytelnicy, to już dwa lata odkąd jesteśmy w sieci. W tym czasie na łamach naszego portalu publikowaliśmy informacje, które są swoistym zapisem historii naszego miasta i regionu. Od drobnych informacji, zaproszeń na rozmaite spotkania i imprezy społeczno-kulturalne, sportowe i religijne, poprzez relacje z bieżących wydarzeń, prezentacje osiągnięć i sukcesów mieszkańców powiatu, ciekawych ludzi oraz miejsc wartych zauważenia i odwiedzenia. W trosce o naszą małą Ojczyznę z uwagą i obiektywizmem przyglądaliśmy się działaniom naszych władz samorządowych, partii, stowarzyszeń i organizacji, angażujących się w kreowanie naszego „dziś” i „jutro”. Nie baliśmy się poruszać spraw trudnych i kontrowersyjnych w przekonaniu, że tego Państwo od nas oczekujecie.

Jednym z zadań, które sobie wyznaczyliśmy, było podejmowanie tematów interwencyjnych w imieniu naszych Czytelników. Nie wszystkie udało nam się rozwiązać, ale w wielu przypadkach byliśmy skuteczni, a nasza pomoc była potrzebna proszącym o nią. To dla nas ogromna satysfakcja.

Gorąco dziękujemy za to, że przez ten czas byliście Państwo z nami. Mamy nadzieję, że choć w części spełniliśmy Wasze oczekiwania. Dziękujemy za wszelkie okazywane nam słowa uznania i gratulacje, przyjazne sugestie i uwagi, a także słowa konstruktywnej krytyki, które czasem także się zdarzały – na szczęście bardzo rzadko.

Na ten kończący się 2014 r. kłaniamy się Państwu nisko z nadzieją, że nasza dwuletnia znajomość przerodzi się w długoletnią przyjaźń.

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych płynącej z nich zawsze magii,

spędzonych wśród Najbliższych, bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Niech nadchodzący 2015 r. przyniesie Nam wszystkim radość i spełnienie.

Wszelkiej pomyślności

życzy

Ewa Wawro
red. nacz. TJ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj