wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ciężarówka wjechała w budynek gospodarczy i dom mieszkalny

0
Ciężarówka wjechała w budynek gospodarczy i dom mieszkalny
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 3, na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. Kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą, na zakręcie wypadł z jezdni i uderzył w budynek gospodarczy oraz dom mieszkalny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym renault wraz z naczepą, 59-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, jadąc drogą krajową nr 73 w kierunku Jasła, w miejscowości Kołaczyce na zakręcie, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z jezdni, przerwał bariery ochronne, pojazd przewracając się na bok uderzył w budynek gospodarczy oraz dom mieszkalny. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. W chwili zdarzenia padał deszcz. Ruch w tym miejscu odbywa się prawidłowo.

 

wypadek Kołaczyce 1

KPP Jasło

Od redakcji:

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, ale taka pobudka w środku nocy?! Mieszkańcy byli przyzwyczajeni do tego, że jakiś samochód lądowała na ich bramie, albo przed domem – takich zdarzeń w ub. roku było kilka. Ale teraz to już będą mieli chyba traumę na całe życie. I jeszcze jedno: wzdłuż tej drogi, a co za tym idzie także na tym feralnym zakręcie, planowa jest budowa chodnika!!