Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Dni Otwarte Inkubatora Przedsiębiorczości

139

W dniach 15 i 16 lipca w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 odbyły się dni otwarte. Podczas tych dwóch dni można było zapoznać się z zasadami funkcjonowania Inkubatora, z przestrzenią przeznaczoną do prowadzenia działalności gospodarczej oraz skorzystać z porad ekspertów współpracujących z Inkubatorem.

Oprócz osób zainteresowanych inkubacją odwiedzili nas również mieszkańcy oraz przedsiębiorcy działający na jasielskim rynku od wielu lat. Nasi goście mieli możliwość spotkania się z personelem Inkubatora, a także z ekspertami zewnętrznymi – partnerami Inkubatora z przedstawicielami: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle, Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle, Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz firmy INNOVO – innowacje w biznesie Sp. z o.o.

Dni Otwarte Inkubatora Przedsiębiorczości cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Przypominamy, że trwa nabór do Inkubatora. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.inkubatorjaslo.pl lub pod numerem telefonu 13 44 86 371.

UMJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj