środa, 1 lutego, 2023

„Kręcą” dalej. Na koncie zbiórki jest już 10 670 zł, cel to 20 000 zł

0
„Kręcą” dalej. Na koncie zbiórki jest już 10 670 zł, cel to 20 000 zł
Udostępnij:

Kasia i Mariusz „kręcą” dalej. Na koncie zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach jest już 10 670 zł. To bardzo dużo, ale do założonego przez nich celu jeszcze sporo brakuje.

Wyruszyli z Jasła w środę 1 lipca, „pedałują” dziennie ponad 120 km, założyli sobie, że w ciągu siedmiu dni dojadą na rowerach do Sopotu. Zmęczenie im już chwilami nieźle dokucza, do tego raz męczący upał, to znów ulewne deszcze. A i przygody różne, to zerwany hak trzymający przerzutki, to złapana „guma”…. Ale to wszystko nic, dają radę, ani przez chwilę nie odpuszczają, choć pewnie czasem takie myśli mogłyby przychodzić do głowy. Ale Kasi i Mariuszowi nie przychodzą, są pełni zapału i szczęśliwi, pedałują zawzięcie, bo mają cel – uzbierać 20 tys. zł dla dzieci z Domu Dziecka w Wolicy. Zebrane pieniądze mają pomóc zrealizować marzenie dzieci o przekształceniu niezagospodarowanego terenu wokół budynku, do którego w lutym tego roku musieli się przenieść w miejsce wypoczynku, zabaw i rekreacji na świeżym powietrzu.

Więcej o całej akcji przeczytać można tutaj: Będą „kręcić” dla dzieci

Pierwszy przystanek to oczywiście Dom Dziecka w Kołaczycach.

Na koncie zbiórki jest już 10 670 zł, wspierający akcję wpłacają różnie po 20 zł, 50 zł, 100 zł i więcej, ile kto może. Każda złotówka się liczy, każda wpłata przybliża spełnienie marzenia dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach

Ale pieniądze to nie wszystko, oprócz wspaniałego wsparcia całej rzeszy kibicujących akcji ludzi jest i „rzeczówka”. Jeszcze zanim wyruszyli w trasę do Mariusza zgłosił się pierwszy sponsor – Sławomir Sanocki, właściciel firmy Ogród-Pro.  Pan Sławomir sprezentował dzieciakom wymarzoną altankę, piaskownicę, stół wraz w dwoma ławkami i dla najmłodszych jeszcze nierozpakowaną zjeżdżalnię.

Do listy sponsorów dopisują się kolejni.  „Jak 07.07.2020 roku wyślecie nam fotkę – z widokiem na morze to dla dzieciaków dla których pojechaliście sponsorujemy laptopa nówkę” – napisał w komentarzu pod wydarzeniem pan Adam.

Dziś niedziela, zaraz po śniadaniu Kasia i Mariusz ruszyli dalej w trasę. Do pokonania zostało im 270 km z 709 km, jaki dzieli Jasło od Sopotu, mają na to trzy dni. Akcja się kręci, zbiórka pieniędzy trwa, dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach mocno trzymają kciuki i kibicują im nieprzerwanie.

My też ostro kibicujemy i trzymamy kciuki! I zachęcamy do wsparcia, każda, najmniejsza nawet wpłata się liczy.

Konto do zbiórki tutaj:   pomagam.pl 

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj