poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Laureaci konkursu „Bezpieczne wakacje 2017” odebrali nagrody

0
Laureaci konkursu „Bezpieczne wakacje 2017” odebrali nagrody
Udostępnij:

Pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody odebrali wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle zwycięzcy powiatowego etapu konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne wakacje 2017”. W uroczystości uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.

14 listopada w budynku jasielskiej komendy policji odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2017”. W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Jaśle nadkomisarz Jacek Krzyżak, który przywitał laureatów oraz towarzyszących im rodziców i pedagogów. Gratulował osiągniętych sukcesów w konkursie zachęcając do aktywnego udziału w kolejnych edycjach. 

Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle oraz Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tarnowcu, Krempnej, Kołaczycach, Skołyszynie, Brzyskach, Nowym Żmigrodzie i Jaśle.  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.  

pw